Doprava a platba

Název: Petr Skala
Sídlo: Studentská 81, Plzeň, 323 00
IČ: 03144224
Email: info@motovybaveni.cz
Web: www.motovybaveni.cz
Provozní doba: objednávky přes telefon, email, SMS: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Po zadání objednávky vás budu kontaktovat nejpozději do 24 hodin. Pokud však neobdržíte odpověď, prosím, kontaktujte mě znovu. Pokud se jedná o zboží, které se platí převodem na účet, zboží odešlu až po připsání peněz na můj účet. Je důležité mít na paměti, že převod mezi bankami trvá 1–2 pracovní dny. Při platbě na účet prosím uvádějte své jméno v zprávě pro příjemce. Pokud do 7 dnů neobdržím platbu, objednávku považuji za zrušenou.

Zboží, které odešlu, odpovídá popisu na webu. Pokud se však jedná o použité zboží, nemusí vypadat jako zcela nové. Pokud si přejete, mohu Vám zaslat další fotografie na email nebo Vám umožnit osobní vyzkoušení zboží v Plzni. Pokud nevyhovuje velikost nebo jiná vlastnost zakoupeného zboží, máte možnost výměny nebo vrácení zboží do 14 dnů od doručení.

Doprava pomocí České pošty – balík do ruky
Cena doručení se liší v závislosti na velikosti zásilky a pohybuje se od 200 do 260 Kč za běžný balík včetně dobírky. Při nákupu nad 6 000 Kč je doprava ZDARMA.

Zboží bude odesláno nejpozději druhý pracovní den po obdržení objednávky a doručí Vám ho přepravce až k Vašemu bydlišti. Budete informováni o doručení SMS zprávou. Můžete sledovat Vaši zásilku na stránkách: www.postaonline.cz/…ce/-/zasilka pomocí čísla zásilky, které obdržíte SMS zprávou při odesílání zásilky.

Způsoby platby: dobírkou v hotovosti, převodem na účet.

Osobní odběr je ZDARMA.

Zásilku si můžete vyzvednout na adrese: Studentská 81, Plzeň, 323 00 (nejedná se o kamenný obchod)
Způsoby platby: v hotovosti při převzetí, převodem na účet

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.