Doprava a platba

Název: Petr Skala
Sídlo: Studentská 81, Plzeň, 323 00
IČ: 03144224
Email: info@motovybaveni.cz
Web: www.motovybaveni.cz
Provozní doba: objednávky přes email, SMS: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Po zadání objednávky vás budu kontaktovat nejdéle do 24 hodin, v případě že zprávu neobdržíte mne prosím znovu napište. Zboží, které se platí platbou na účet posílám doporučeně po připsání peněz na účet. Nezapomínejte, že převod mezi bankami trvá 1/2 pracovní dny. Do zprávy pro příjemce prosím nezapomínejte uvádět své jméno. Pokud do 7 dnů neobdržím platbu na účet, považuji obchod za stornovaný.

Zboží se odesílá ve stavu odpovídající popisu, je-li věc použitá nemůže vypadat jako nová. Samozřejmě lze na vyžádání poslat více fotek na email nebo je možné osobní vyzkoušení v Plzni. Pokud u zakoupeného zboží nesedí velikost nebo nevyhovuje je možnost výměny nebo vrácení. Stačí ho poslat do 14 dnů zpět.

Česká pošta – balík do ruky
Ceny dle velikosti zásilky 200 – 260 Kč za běžný balík včetně dobírky. Při nákupu nad 6000 Kč doprava ZDARMA.
 
Zboží je odesíláno nejpozději druhý pracovní den po objednání. Zásilku Vám doručí Česká pošta až k Vám domů. O doručování budete informováni SMS zprávou. Sledovat Vaši zásilku můžete zde: www.postaonline.cz/…ce/-/zasilka pomocí čísla zásilky, které obdržíte SMS zprávou při odesílání zásilky.
Způsoby platby: dobírkou v hotovosti, převodem na účet

Osobní odběr ZDARMA.
Zásilku si můžete vyzvednout na adrese: Studentská 81, Plzeň, 323 00 (nejedná se o kamenný obchod)
Způsoby platby: v hotovosti při převzetí, převodem na účet

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.