Moto airbagová vesta Helite Turtle - L/XL

StavZánovní
VelikostL/XL
DostupnostSkladem
Cena4 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Nafukovací ochranná motovesta (airbag) včetně integrovaného chrániče zad od značky Helite model Turtle ve velikosti – L/XL (ideální na postavu cca. 175/200 cm). Koupena byla v roce 2022, je pouze málo použitá a ve velmi dobrém stavu, samozřejmě plně funkční. Airbag ještě nebyl aktivován a vesta se neúčastnila pádu nebo nehody. Spouští pomocí „trhací šňůry“, která je připevněna k motorce. Výměna CO2 patrony v případě nafouknutí je velmi jednoduchá a vestu lze opět použít. Neonově žlutá barva zajišťuje dobrou viditelnost v provozu. Vesta se zapíná na 3 přezky, délka přezek je nastavitelná. Velikost je „unisex“ pro dospělé. Původní cena cca. 15000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.