Krovka na motorku OGIO NO DRAG MACH3 - 24 litrů

StavPoužité
Velikost24 litrů
DostupnostPRODÁNO
Cena 1 890 Kč 

Popis

Zánovní batoh na motorku od značky OGIO NO DRAG MACH3, rozměry 52×36, 8×17,8 cm, objem 17 do 24 l, váha 750g. Je použitý, jeden drobný škrábanec, jinak ve velmi dobrém stavu. Zpevněný „hřbet“ batohu, reflexní prvky pro lepší viditelnost, pevné dno, je navržený tak, aby byl plně funkční a aerodynamický pro jízdu na motocyklu. Polotuhá vnější konstrukce se přizpůsobuje tvaru těla a vnější tvar je aerodynamický. Vnitřní prostor je uspořádán tak, aby držel obsah batohu úhledně a bezpečně. Vnitřní kapsy, přepážky a měkké tkaniny zajišťují bezpečné uložení jakéhokoliv příslušenství. Prodyšné 3D síťové vložky a dokonce i praktické vyjímatelné pouzdro.
Cena na internetu 4500 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.