Batoh / krovka na motorku Louis Sport - 18 l

StavNové
Velikostaž 18 l
DostupnostSkladem
Cena690 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Batoh / krovka na motorku od značky Louis Sport žlutý-fluo – 18 litrů. Je nový a nepoužitý.

Speciálně vyvinutý aerodynamicky tvarovaný batoh na motorku s jedinečnou kombinací funkčnosti a sportovního designu, polotvrdá skořepina, robustní a extrémně lehká konstrukce disponuje vyztuženou vnější skořepinou z voděodpudivého materiálu, horizontální hrudní a bederní pásy poskytují dodatečnou stabilitu a lepší střih, nastavitelné a polstrované ramenní, hrudní a bederní popruhy pro dopasování a vyšší stabilitu, pogumované, voděodolné zipy na vnitřní straně pro větší bezpečnost, reflexní prvky zajišťují dobrou viditelnost, velká vnitřní síťovaná přihrádka pro uložení drobností s uzávěrem na zip, háček na zavěšení klíčů uvnitř batohu.

Maximální nosnost 5 kg
Objem: 18 l
Rozměry: 50×30×20 cm
Hmotnost: cca 750 g

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.