Batoh krovka Vanucci Racing

StavZánovní
Velikostaž 18 l
DostupnostSkladem
Cena1 090 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Nový batoh / krovka od značky Vanucci Race. Pouze 2× odzkoušená, celkově ve výborném stavu. Aaerodynamicky tvarované pro rychlou jízdu na motorce, kapsa na zádový chránič Super Shield, integrovaná pláštěnka pro případ deště, ergonomicky polstrovaná záda a popruhy, jistící popruhy přes hrudník a břicho, kapsa na suchý zip např. na mobil, odnímatelná universální taška, uvnitř karabinka na klíče, zvláštní kapsa na náhradní plexi k přílbě, vypolstrovaná kapsa pro náhradní plexi. na zádech volný prostor kvůli zádovému protektoru, reflexní prvky materiál 3M Scotchlite,objem 15l, po rozepnutí zipu možnost zvýšit objem až na 18l, rozměry: (VxŠxH): 45×30×15 / 4 palce, hmotnost: 1 kg, barva: černá / Raceflag Design, materiál: 95% polyamid.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.