Silniční boty Alpinestar SMX6 - 44

StavZánovní
Velikost44
DostupnostRezervace
Cena3 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Skoro nové silniční kožené boty od značky Alpinestar model SMX-6 v udané velikosti – 44. Jsou nové pouze 1× nazuté (ujeto cca. 50 km) a samozřejmě ve výborném stavu. Materiál mikrovlákno, specifická závodní směs pro pryžovou podešev, systém podpory kotníku, vstřikované plastové chrániče, polyuretanový slider na špici, vyměnitelný slider na lýtku, plastový chránič na řazení rychlostí, ventilace vzduchu v holenní a patové části boty, zapínání na suchý zip a zip, vzdušná podšívka ze síťoviny, polyuretanové nylonové vyztužení, měkké polstrování s paměťovým efektem, TPU d7–48vojitá mezipodešev, antibakteriální vyměnitelná stélka se systémem cirkulace vzduchu, atd. Původní cena 6000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.