Turistické boty Alpinestars Faster 2 - 42

StavNové
Velikost42 (9)
DostupnostSkladem
Cena2 290 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Nové lehké kotníkové boty od značky Alpinestars model Faster 2 Black ve velikosti – 42 (9). Jsou pouze 1× odzkoušené, výborný 100% stav. Rychlostahovací systémem tkaniček s ochrannými prvky, agresivně tvarovaný profil obšívky z trvanlivého pevného mikrovlákna zaručuje pružnost a deštiodolnost, jednodílný suchý zip s koncem z polyuretanu pro jednoduchou fixaci a dopnutí boty, nová generace rychlostahovacího systému tkaniček původně vyvinutého pro jezdce Formule 1 zaručuje komfort a přesnou fixaci boty okolo nohy, lehčená konstrukce gumové podrážky, protiskluzová podšívka boty, podrážka s ocelovou vložkou pro zpevnění chodidla a lepší odolnost proti oděru, patový chránič s polypropylenovým jádrem, nově tvarovaný fixní slider špičky a část špičky, TPR termoplastový protektor v úrovni kotníků zaručuje ochranu proti oděru a lehkým nárazům. Momentální cena od 3800 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.