Silniční boty Sidi Vertigo 2 - 41/40

StavZánovní
Velikost41/40
DostupnostRezervace
Cena2 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Silniční boty od značky Sidi model Vertigo 2 v udané velikosti – 41 vhodné i na nohu o číslo menší. Jsou v zánovním stavu, max. 8 použité, celkově velmi dobrý stav.
Inovovaný model velmi oblíbených bot s patentovaným chráničem Achillovy paty, materiál syntetická kůže Lorica, systém odvětrání vzduchu s uzaviratelným ventilem, patentovaný systém Tecno VR, prodyšná vložka s větracími otvory ošetřena teflonem, vnitřní kotníková část uvnitř opatřena vycpávkou, odnimatelná podpora klenby, nová gumová podrážka s protiskluzovou úpravou, výměnný nylonový holení plát a chránič proti odření, PU slider na špici, dvojité švy v místech nadměrného namáhání, patentovaný tlumič nárazů na patách, všechny části boty (na šroubky) vyměnitelné, systém Tecno VR, systém odvětrávání, tlumič nárazů na patách, maximální pohodlí poskytuje prodyšná vložka jež je ošetřena teflonem a vybavena větracími otvory tento způsob ochranného složení zabraňuje vstřebávání vody a potu boty se rychle vysušují a neplesniví. Původní cena 7100 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.