Silniční boty SIDI ST AIR - 37

StavPoužité
Velikost37
DostupnostSkladem
Cena2 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Silniční boty od značky SIDI model ST AIR ve velikosti – 37. Jsou málo použité, celkem velmi dobrý stav. Materiál syntetická kůže, perforovaná podšívka s teflonovou úpravou, odnímatelná podpora klenby, zesílené špičky a paty, vyztužení v oblasti řadičky, nylonový chránič nártu, asymetricky tvarovaná pata se speciálním chráničem, který dokonale tlumí případný náraz, ventilace pro lepší prodyšnost, polyuretanová podrážka s pryžovou směsí, systém Cam-Lock – blokovací mechanismus s otočnou ortézou a unikátní vlastností pro rychlé a velmi snadné nazutí a vyzutí i silného lýtka, zdvojené švy v namáhaných místech, jsou homologovány dle normy CE. Původní cena 8500 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.