Textilní bunda SHIMA OpenAir - dámské XXL

StavNové
Velikostdámské XXL
DostupnostSkladem
Cena1 890 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Textilní bunda od značky SHIMA model OpenAir ve velikosti – dámské XXL. Je nová a nepoužitá, celkově výborný 100 % stav.

Lehká síťovina v kombinaci s chrániči s dvouvrstvou voštinovou strukturou je navržena tak, aby poskytovala účinnou ochranu a maximální propustnost vzduchu. Bunda třídy ochrany A je vybavena prodyšným chráničem páteře ArmorPlus (úroveň 2) a prodyšnými chrániči loktů a ramen (úroveň 1) a může být ještě dodatečně vybavena chráničem hrudníku (prodává se samostatně). Systém EvoLink umožňuje kombinaci s vnitřními vrstvami, jako je chladicí nebo vyhřívací vesta (k dispozici jako volitelná výbava). Uložte své nezbytnosti do dvou vnějších kapes, vodotěsné suché kapsy v podšívce a další vnitřní kapsy. Kromě toho má tato jednovrstvá bunda krátký zip a spojovací poutko, které umožňuje její připevnění ke kalhotám SHIMA.

H3 Beztepelný systém
Systém EvoLink
Nastavení šířky
2 vnější kapsy
Vodotěsná vnitřní kapsa
Přídavná vnitřní kapsa
Připojovací smyčka
Krátký spojovací zip
Specifikace:

Prodyšný chránič páteře ArmorPlus s dvouvrstvé voštinová struktura (úroveň 2)
Prodyšné chrániče Oulder s dvouvrstvé voštinová struktura (Úroveň 1)
Prodyšné chrániče loktů s dvouvrstvé voštinová struktura (Úroveň 1)
Zesílené dvojité bezpečné švy
Připraveno pro hrudní chránič SAS-TEC SC-1/CP3 (prodává se zvlášť)
Ochranné motocyklové vybavení podle nařízení (EU) 2016/425
OOP – ochranný motocyklový plášť (EN 17092–4:2020)

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.