Motokrosový chránič Acerbis - M/L

StavNové
VelikostM/L
DostupnostSkladem
Cena990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosový lehčí chránič Acerbis ve velikosti – M/L. Je nový a nepoužitý.

Je navržený dle standardů CE EN stupeň 2 (ochrana proti odlétajícím kamenům), patéřovou vložkou dle CE EN stupeň 1 a rameny dle CE EN stupeň 1 v souladu s požadavky dle regulí FIM, všechny komponenty chrániče jsou řešeny s důrazem na snížení hmotnosti produktu, prodyšnost, ventilaci a „padnutí“ vesty se střihem na tělo, odlehčovací otvory plní funkci ventilačních prvků, nosná konstrukce z prodyšného technického elastanu a síťoviny, odnímatelný vrchní panel páteřového chrániče pro maximální kompatibilitu s chrániči krční páteře BNS, plastové protektory s vrstvenou konstrukcí protektorů pro maximální rozložení nárazové síly, protektory jsou tvarované dle ergonomie těla, pěnová výstelka na ramenech a okolo krku, poutka pro zajištění pozice chrániče krku, prodloužená zádová část s integrovaným ledvinovým pasem s možností nastavení pomocí suchého zipu, kvalitní poloautomatický zip YKK s pojistkou dozejdu proti samorozepínání zipu, atd.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.