Chráničová vesta Scott Vanguard - L/XL

StavNové
VelikostL/XL
DostupnostSkladem
Cena1 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Chráničová vesta od značky Scott Vanguard ve velikosti – L/XL. Je nová samozřejmě výborný stav. Má speciálně upravený design kompatibilní s krčním chráničem Leatt Neck Brace. Strata Foam pěna anatomicky přiléhá k celému tělu a poskytuje výbornou ochranu proti nárazu, vyjímatelné vložky pro zvýšení ochrany na důležitých místech, chránící panely jsou umístěné na hrudníku břiše, bocích ramenech pažích a zádech, Vent Trak panely na přední části pro perfektní odvětrání a zamezení pocení, základ chrániče z HEX-Mesh látky zajištuje lehkost a vzdušnost chrániče, díky pružným pěnovým protektorům na přední části se snáze přizpůsobí tvaru těla a je tak vhodný také pro ženy, ideální volba pro downhill, bmx, enduro mtb a případně jako lehčí chránič na motokros, enduro. Cena na internetu 3500 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.