Motokrosový chránič Oneal Underdog - XL

StavPoužité
VelikostXL
DostupnostSkladem
Cena1 590 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Celotělový chránič od značky Oneal model Underdog Body ve velikosti – XL. Je málo použitý a ve velmi dobrém stavu.

Bezpečná ochrana proti nárazu díky vysoce kvalitním plastovým prvkům na ramenou a loktech, maximální ochrana a volnost pohybu díky flexibilnímu chrániči zad IPX (odnímatelný), pohodlné pěnové polstrování na přední straně s volitelně dostupným krytem IPX 1621–3 Level 2 pro maximální ochranu, pohodlí a ventilace díky velkorysému použití pružných síťovaných materiálů, perfektní nastavení velikosti pomocí nastavitelných strečových popruhů, více bezpečnosti a perfektní padnutí díky individuálně nastavitelnému a elastickému ledvinovému pásu, Certifikováno podle EN1621–2, úroveň 2 v oblasti zad a EN1621–1, úroveň 1 v oblasti ramen a loktů. Původní cena 4800 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.