Chemická toaleta Thetford

StavNové
DostupnostSkladem
Cena1 590 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Přenosné chemické WC Thetford Porta Potti Qube je díky své ceně a kvalitě nejprodávanějším typem přenosných toalet a zároveň je stále nejlepším a nejmodernějším typem chemických toalet na trhu. Chemické WC Port Potti jsou velmi žádané a ceněné mnoha firmami i samotnými zákazníky.

Obsah splachovací nádrže 15 l, obsah odpadní nádrže 21 l.

WC je rozděleno na 2 oddělitelné kazety:

horní kazeta zahrnující mísu a nádržku na splachovací vodu
spodní odpadní kazeta
Thetford Porta Potti jsou hygienická, kvalitně zpracovaná a designově velmi povedená přenosná WC, která nabízí neuvěřitelně širokou škálu využití. Karavan, obytné auto, vestavba do dodávky, chata, zahrada, stavba či dům v rekonstrukci – to všechno jsou místa, kde pro přenosnou chemickou toaletu najdete využití. Mimoto jsou tyto toalety díky snadné obsluze a dostatečné výšce sedáku vhodné i pro osoby se sníženou schopností pohybu. Maximální zatížení doporučené výrobcem je 120 kg!

Vlastnosti:

oddělitelná odpadní nádrž od vrchní části
ergonomické tvarování plastů
rukojeť pro pohodlné přenášení odpadní nádrže
WC řady 1 mají splachování vyřešené klasickým měchem
WC řady 3 mají splachování vyřešené pístem
WC řady 3 disponují ukazatelem stavu naplnění odpadní kazety
v odpadní nádrži se nachází integrovaný odvzdušňuvač pro lepší vyprázdnění
verze 335 HDK je doporučena především pro lodě, je dodávána včetně destičky pro montáž k podlaze

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.