Chráničová vesta LEATT Fusion 2.0 Junior - dětské L/XL

StavPoužité
Velikostdětské L/XL
DostupnostSkladem
Cena2 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Chráničová vesta LEATT Fusion 2.0 Junior ve velikosti – dětské L/XL Pouze málo použité, celkově velmi dobrý stav. Základní materiál inteligentní pěna Leatt 3DF – pohlcuje nárazovou energii, na vrchní části jsou plastové protektory z HDPE plastu, je lehký pohodlný a svou konstrukcí zajišťuje dobré odvětrávání, šířku chráničové vesty lze nastavit pomocí dopínacích pásků na bocích a nastavitelná ramínka která je možno odepnout, lehká a flexibilní konstrukce pro lepší přizpůsobení a pohodlí, měkká, odvětrávaná 3DF AirFit pěna, protektory z HDPE plastu, boční ochrana, hmotnost 1 380 g. Momentální cena 5900 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.