Chránič těla Leatt Body Adventure - S/M

StavZánovní
VelikostS / M
DostupnostRezervace
Cena2 790 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Skoro nový chránič těla od značky Leatt model Adventure Body Protector ve velikosti – S/M. Ideální na výšku postavy 160/175 cm. Pouze 2× odzkoušený, samozřejmě ve výborném stavu. Ideální použití s krčním chráničem Leatt Brace. Momentální cena na internetu 5990 Kč.

Chránič Leatt Adventure Body Protector nabízí skvělou komplexní ochranu zad, ramen, hrudníku a loktů pro extrémní sporty. Na vývoji chrániče se podílel Cyril Despres a testoval ho v náročných podmínkách Rallye Dakar. Chránič lze samozřejmně používat jako běžný chránič bez používání krčního chrániče Leatt Brace !! Leatt Adventure Body Protector jsou perfektní chrániče pro downhill, bmx, motokros, enduro, offroad a čtyřkolky. Velice komfortní provedení chrániče těla neomezující pohyb.
Odepínací rukávy umožňují používat bez chráničů loktů v případě použití bundy s protektory. Přední a zadní odnímatelné plastové díly umožňují nastavit aby Leatt Brace seděl co nejblíže těla a plnil tak nejlépe funkci. Speciální záchytný systém „BraceOn“ pro připevnění chrániče Leatt Brace na vestu bez nutnosti používat upevňovací popruhy. Základní košile chrániče je z odvětraného materiálu který poskytuje skvělý komfort i v horkém počasí nebo při delších cestách. Ledvinový pás má dva dopínací popruhy a je výškově nastavitelný.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.