Chrániče kolen a holení Fox Titan - Adult

StavPoužité
VelikostL/XL
DostupnostPRODÁNO
Cena 990 Kč 

Popis

Chrániče kolen a holení od značky Fox Titan Pro D3O® v univerzální velikosti pro dospělé. Jsou v zánovním stavu, velmi dobrý stav. Integrují vysoce ventilovaný exoskelet ABS se speciálně tvarovanou ochrannou pěnou D3O®, dvojitý mechanismus kloubu poskytuje zvýšený rozsah pohybu, zatímco tři popruhy drží podložky blízko nohy pro větší bezpečnost, spony Posi-Lock jsou vybaveny jednorázovým nastavením popruhu a vícevrstvá tvarovaná pěna poskytuje pohodlí mezi chráničem a pokožkou, velmi pohodlnné a lehké, dvojitý mechanismus kloubu a chránič češky pohyblivý nahoru a dolů pro větší rozsah pohybu, vyměnitelný systém zapínání na suchý zip, plně odvětrané koleno a holeň s vloženou tlumící pěnou D3O®, vstřikované plasty pro pohodlí a bezpečnost, lisovaná podšívka pro maximální pohodlí, CE certifikát (CE EC 1621–1 Level 1 certified).

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.