!!! D O V O L E N Á 28.6. - 5.6.22 !!!

Chrániče loktů Alpinestars Sequence - L/XL

StavZánovní
VelikostL/XL
DostupnostSkladem
Cena890 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Skoro nové chrániče loktů od značky Alpinestars model Sequence Elbow v udané velikosti – L/XL. Jsou nové pouze 2× odzkoušené, samozřejmě výborný stav. Vnější plášť v provedení z odolného termo plastu s tvarem a skladbou vnitřních částí pláště navrženou pro co nejlepší absorbci nárazové energie, nosná konstrukce převlekové části z prodyšného elastanu a síťoviny, ergonomický tvar navržený pro eliminaci protočení nasazeného chrániče, extra polstrovaná vnitřní část v úrovni loketního kloubu, zapínání pomocí 2 pásů na suchý zip s možností nastavení šířky stažení, volné konce ze silikonu pro lepší úchop při nastavení. Cena na internetu 1800 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.