Chránič páteře a ledvin Dainese - M/L

StavZánovní
VelikostM/L
DostupnostSkladem
Cena1 890 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Chránič páteře a ledvin od značky Dainese Back Protector ve velikost – M/L. Ideální na výšku postavy cca. 176/185 cm. Je nový pouze 3× odzkoušený, samozřejmě výborný stav. Vhodný na kolo, motorku nebo třeba snowboard. Maximální prodyšnost, 3-vrstvá konstrukce, vnější polypropylenová schránka která absorbuje a rozkládá náraz na celou plochu chrániče, NIDAPLAST jádro – speciální materiál s vlastností řízené bezpečné deformace – jádro vstřebává většinu energie nárazu, pot odvádějící měkká vrstva která tlumí rázy při kontaktu chrániče se zády, odnímatelné kšandy, stavitelný bederní pás, kloub v bederní oblasti – chránič tak přesně kopíruje tvar páteře.
Původní cena 3200 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.