Celotělový chránič Leatt Body Protektor Adventure Lime - S/M

StavNové
VelikostS/M
DostupnostSkladem
Cena2 890 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Celotělový chránič Leatt Body Protektor Adventure Lime ve velikosti – S/M. Nové a nepoužité použité, celkově výborný stav.

Leatt Adventure Body Protector je speciálně navržený chránič těla pro použití s krčním chráničem Leatt Brace. Na vývoji chrániče se podílel Cyril Despres a testoval ho v náročných podmínkách Rallye Dakar. Chránič je také možné používat jako běžný chránič i bez krčního chrániče Leatt Brace. Ideální pro downhill, bmx, motocross, enduro, čtyřkolky nebo i na lyže a snowboard. Velice komfortní provedení chrániče neomezující pohyb. Odepínací rukávy umožňují používat bez chráničů loktů. Skvělá kompletní ochrana zad, ramen, hrudníku a loktů. Přední a zadní odnímatelné plastové díly umožňují nastavit, aby Leatt Brace seděl co nejblíže těla a plnil tak nejlépe funkci. Speciální záchytný systém „BraceOn“ pro připevnění chrániče Leatt Brace na vestu bez nutnosti používat upevňovací popruhy. Základní košile chrániče je z odvětraného materiálu který poskytuje skvělý komfort i v horkém počasí nebo při delších cestách. Ledvinový pás má dva dopínací popruhy a je výškově nastavitelný. Zádový a hrudní chránič má zvýšenou pevností splňující normu CE 2! Homologace CE.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.