Motokrosový chránič FOX RAPTOR VEST - L/XL

StavNové
VelikostL/XL
DostupnostSkladem
Cena3 290 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosový chránič od značky FOX model RAPTOR VEST ve velikosti – L/XL. Nový a nepoužitý, celkově výborný stav. Kompletní ochrana hrudi a ramen bez omezení pohybu, nastavitelné a odnímatelné chrániče ramen, tvrzené plastové boční chrániče chrání žebra, nastavitelné ramenní popruhy, kompatibilita s chráničem krku (Leatt…), možnost nastavení přední části, nízkoprofilový design chrániče, integrované přezky pro větší bezpečnost a pohodlnější manipulaci, dvojitá polstrace prodyšnou a perforovanou bio-pěnou pro extrémní komfort, certifikace zádového chrániče CE1621–2. Momentální cena na internetu cca. 6000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.