V termínu 13. - 17.8. a 22. - 29.8. dovolená.

Dámská kombinéza Probiker PRX-8 - 44/42

StavNové
Velikost44/42
DostupnostSkladem
Cena3 790 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Zánovní dámská kombinéza Probiker model PRX-8 ve velikosti – 44/42. Minimálně použitá, samozřejmě výborný stav. Materiál robustní TERRALAN ® bůvolí kůže (silná 1,2mm), perforovaná kůže na přední straně, podšívka ze 100% polyesteru, dvojitá kůže na loktech a kolenou, odnímatelné chrániče loktů, ramen a kolen, chrániče loktů a kolen nastavitelné, ČSN EN ISO 4916 bezpečnostní švy v místech dopadu, zadní kapsa na chránič, reflexní materiál na přední a zadní straně bundy, stretch kůže na ramenou, hrudi a zádech, spojení obvodovým zipem, nastavitelná v pase a manžetách, komfortní límec s měkkým koncem, Velcro podložky pro volitelné nastavení kolenních sliderů, 2 vnitřní kapsy + 1 kapsa na mobil.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.