Enduro boty Touratech DESTINO - 41

StavNové
Velikost41
DostupnostSkladem
Cena3 290 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Enduro boty od značky Touratech model DESTINO v udané velikosti – 41. Jsou nové pouze 1× odzkoušené na silnici, celkově výborný stav. Materiál odolná naolejovaná celozrnná kůže, vysoká ochrana holeně, chrániče kotníku a kožené zdvojení na patě a špičce, tepelná ochrana uvnitř, měkké a flexibilní uzavření dříku zabraňuje vnikání nečistot, nejvyšší ochrana před stripováním díky trojnásobné fixaci a pevným šroubovým uzávěrem, plastová výztuž na vnější straně, nejlepší možný kompromis vysoké bezpečnosti a maximálního pohodlí, vysoká pohyblivost prostřednictvím Flex zón v kotníku, reflexní oblast v zadní ohybové zóně, příjemně lehké boty pro velké pohodlí i při dlouhých cestách, vodotěsné a prodyšné přes klimatickou membránu, stélka „Air-Pump“ pro cirkulaci vzduchu, protiskluzová podešev odolná proti olejům a benzínům, atd. Původní cena 8000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.