Enduro boty Touratech DESTINO Adventure - 44/43

StavZánovní
Velikost44/43
DostupnostRezervace
Cena3 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Zánovní enduro boty od značky Touratech DESTINO model Adventure v udané velikosti – 44 (10) vhodné na nohu o číslo menší. Jsou použité na dvou víkendech, stav je velmi dobrý. Kombinace robustní ale komfortní vnější enduro boty, materiál z barvené pevné kůže zesílené osvědčenými enduro chrániči, špička a pata chráněná polyuretanovými chrániči osvědčenými na enduro závodní obuvi, plastový chránič holeně, velký úhel rozevření komínu boty, přezky s velmi přesným a jemným stupňováním utažení, rantl komínu z měkké Cordury jako ochrana proti vnikání písku bahna nebo stříkající vodě, odolné podrážky z intertního materiálu který nenaruší benzín, olej, asfalt nebo jiné agresivní látky, vnitřní botička je vodotěsná a prodyšná – ideální pro volnočasové použití mimo motorku, patentovaná membrána OutDry® pro optimální klima nohy – ideální pro dlouhodobém použití např. pro celodenní celotýdenní nebo několikaměsíční každodenní použití od rána do noci, pevná poutka na zadní části pro usnadnění obouvání, podrážka z gumové směsi svařená s materiálem svršku (ne lepená), vynikající stabilita nohy díky tvarované stélce, antibakteriální materiál stélky, atd. Původní cena 7000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.