Enduro helma Caberg Xtrace Spark - S

StavZánovní
VelikostS
DostupnostSkladem
Cena2 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Skoro nová víceúčelová přilba od značky Caberg model Xtrace Spark 3 in 1. Pouze minimálně použitá, samozřejmě výborný stav. Lze používat jako cestovní helmu, helmu na enduro bez hledí s použitím motokrosových brýlí anebo jako Street helmu s použitím hledí bez horního štítku bez použití nářadí. Materiál vnější skořepina – polykarbonát, skořepina ve dvou velikostech, plexi DVT (Double Visor Tech), dvojité plexi, vnější čiré plexi chráněné proti poškrábání připravené na Pinlock, vnitřní sluneční clona chráněná proti poškrábání, ventilace na bradě a vrchu helmy pro dobré proudění vzduchu, kompletně vyjímatelná a omyvatelná výstélka z hypoalergenního materiálu, systém zapínání mikrometrická přezka, homologace ECE 22.05, hmotnost: menší skořepina 1500+/- 50gr větší skořepina 1550 +/- 50 g. Cena na internetu 5450 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.