Enduro přilba LS2 FF324 Metro EVO Rapid - XL

StavNové
VelikostXL
DostupnostSkladem
Cena3 190 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Enduro přilba LS2 FF324 Metro EVO Rapid ve velikosti – XL. Je nová a nepoužitá, celkově výborný stav. Skořepina – vysoce odolná skořepina z patentovaného materiálu Kinetic Polymer Alloy, výstelka vícedílná, s diferencovanou hustotou EPS pro lepší absorpci energie, plexi čiré opticky přesné 3D z vysoce odolného polykarbonátu, úprava proti mlžení a poškrábání UV-odolné rychle vyjímatelné bez potřeby nářadí příprava pro Pinlock, sluneční clona: vnitřní vysouvací 3D z vysoce odolného polykarbonátu Twin Shield System, větrání Dynamic Flow-Through Ventilation s uzavíratelnými vstupy a zadními extraktory, čtyři přídavné letní větrací otvory, nosní deflektor pro omezení mlžení plexi, Chin Curtain vyjímatelný podbradní spoiler omezuje proudění vzduchu a zabraňuje vnikání prachu a hmyzu za jízdy do přilby, interiér komfortní antibakteriální antialergický kompletně vyjímatelný a pratelný, zapínání pohodlnou rychlopřezkou s mikrometrickým zapínáním, příprava pro Bluetooth LINKIN Ride Pal, vysoká kvalita zpracování, hmotnost: 1600 g (+/- 50 g), homologace: ECE 22.05 / DOT. Včetně originální krabice, dokladu, Pinlock, atd. Momentální cena na internetu 4990 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.