Enduro přilba Nolan N70-2X Classic - L

StavNové
VelikostL
DostupnostSkladem
Cena4 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Enduro přilba od značky Nolan N70–2 X ve velikosti – L. Je nová a nepoužitá, celkově výborný stav. Skořepina přilby je vyrobena ze vstřikovaného polykarbonátu LEXAN™. pokročilý systém ventilace AirBooster Technology, sluneční clona VPS, nová spona Microlock2 s mikrometrickým nastavením, agresivní moderní tvar, dvojité schválení P/J – možnost jízdy s odstraněnou nebo nainstalovanou čelistí, velmi odolná testována v nejtěžších podmínkách, mechanismus otevírání čelistí zabraňuje náhodnému otevření, odnímatelný panel Clima Comfort, možnost sejmutí podšívky kolem krku a její dokonalé padnutí, VPS sluneční clona s UV 400 ochranou, snadná a rychlá montáž / demontáž hledí, nastavitelná poloha hledí, helma pracuje s komunikačními systémy N-Com B901L R, B601 R, MCS III R, N-Com, možnost instalace přídavného brzdového světla – systém ESS (Emergency Stop Signal). Momentální cena na internetu 10 000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.