Výklopná enduro / silniční přilba HJC C80 Rox Dual Sport - XXL

StavNové
VelikostXXL
DostupnostSkladem
Cena3 690 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Výklopná enduro / silniční přilba s odnímatelným kšiltem od značky HJC model C80 Rox Dual Sport ve ve velikosti – XXL. Je nová a venku nepoužitá, samozřejmě ve výborném stavu.

Je vyrobena z polykarbonátové skořepiny, která je lehká a komfortní, navíc skvělá viditelnost a periferní vidění jezdce, výstelka je kompletně vyjímatelná a pratelná vyrobena z anti-bakteriálního a anti-zápachového materiálu, moderní ventilační systém ACS (plné proudění vzduchu předními ventilátory dozadu, únik tepla a vlhkosti z helmy), příprava na komunikaci SMART od HJC, příprava na dioptrické nebo sluneční brýle, lehce vyjímatelné/vyměnitelné plexi, typ XD-16, sluneční clona IS-08, zapínání mikro přezkou, součástí balení je i Pinlock folie. Homologace ECE 22.05. Váha 1800 – 1850 gr. Běžná cena na internetu 5200 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.