Výklopná enduro přilba Scorpion ADX-1 Tucson 3 v 1 - L

StavNové
VelikostL
DostupnostSkladem
Cena2 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Enduro přilba od značky Scorpion model ADX-1 Tucson ve velikosti – L. Je nová a nepoužitá, celkově výborný stav. Materiál pokročilý LG® polykarbonát, dvousložkový EPS, KwikWick® II interiér, interiér je vyjímatelný a pratelný, SpeedView® vnitřní kouřová clona s antifogovou úpravou možnost nastavení výšky clony, velké plexi s přípravou pro Pinlock umožňující ještě lepší periferní vidění, bradový deflektor, odnímatelný kšilt – přilba lze používat bez kšiltu jako standardní, výklopnou přilbu, přilbu je také možné používat jako motokrosovou přilbu po vyjmutí plexi a nahradit ho brýlemi, jedna bradová ventilace jedná horní ventilace zadní odfuk, váha 1630 +/- 50 gramů, zapínání na mikrometrickou přezku, CE certifikace ECE 22.05. Momentální cena na netu 4700 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.