Výklopná enduro / silniční přilba Scorpion ADX-1 Lontano - S

StavNové
VelikostS
DostupnostSkladem
Cena2 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Výklopná přilba na enduro / silniční od značky Scorpion model ADX-1 Lontano 3 v 1 ve velikosti – S (55/56). Je nová a nepoužitá, samozřejmě výborný stav.
Helma lze používat bez kšiltu jako silniční, nebo také jako motokrosovou po vyjmutí plexi a nahradit ho brýlemi. Součástí balení jsou také záslepky na zakrytí úchytu plexi.

Materiál pokročilý LG® polykarbonát dvousložkový EPS, KwikWick® II interiér, vynikající absorpční schopnosti, interiér je vyjímatelný a pratelný, interiér umožňující použití většiny standardních typů dioptrických brýlí v přilbě, SpeedView® vnitřní kouřová clona s antifogovou úpravou, možnost nastavení výšky clony, velké plexi s přípravou pro Pinlock umožňující ještě lepší periferní vidění, bradový deflektor, odnímatelný kšilt, jedna bradová ventilace, jedná horní ventilace, zadní odfuk, zapínání na mikrometrickou přezku, váha 1850+/-50g, CE certifikace ECE 22.05. Původní cena 6600 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.