Enduro přilba Airoh Commander - S

StavNové
VelikostS
DostupnostPRODÁNO
Cena 3 490 Kč 

Popis

Enduro přilba Airoh Commander ve velikosti – S (55/56). Je nová a nepoužitá, celkově výborný stav. Vybavená plexištítem, slunečním štítkem a navíc i integrovanou sluneční clonou, je spojením všech nejnovějších inovací v oblasti designu a technologií, extra široký kšilt a integrovaná sluneční clona, Pinlock fólie součástí balení, třízónová ventilace a celá řada výrazných moderních grafik. Materiál vnější skořepina kompozit HPC (karbon, kevlar, sklolaminát), vnitřní EPS, lícnice a hlavová výstelka Sanitized s antibakteriální úpravou vyjímatelné a pratelné antibakteriální, umístění ventilace brada, čelo temeno, ventilační systém s ovládáním vstupů vzduchu 3 vstupy 2 výstupy, deflektory nosní a bradový, úprava plexi ochrana proti poškrábání a mlžení, ochrana proti UV záření, široké zorné pole, systém nasazování plexi snadná výměna plexi bez nutnosti dalších nástrojů, zapínání: DD kroužky, Homologace: ECE 22.05. Momentální cena na internetu 8000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.