Enduro přilba LS2 Explorer Frontier G - S

StavNové
VelikostS
DostupnostSkladem
Cena4 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Enduro přilba od značky LS2 model Explorer Frontier G ve velikosti – S (55/56). Je nová nikdy nepoužitá a samozřejmě ve výborném stavu. Karbonová přilba Explorer je špička v nabídce enduro helem a jedna z nejlepších offroadových helem pro náročné jezdce na velkých endurech. Materiál skořepiny karbon s vysokou pevností a odolností proti proražení, výstelka vícedílná s diferencovanou hustotou EPS pro lepší absorpci energie, plexi opticky přesné z vysoce odolného polykarbonátu s úpravou proti poškrábání / Anti-UV, tlačítkový zámek plexi, integrovaná sluneční clona vysouvací, z vysoce odolného polykarbonátu, ventilace účinné větrání s ventilačními otvory vpředu nahoře a vzadu, interiér antibakteriální, antialergický, kompletně vyjímatelný a pratelný, vyjímatelný bradový deflektor, Emergency Release System – rychlé vyjímání lícnic v případě nouze, zapínání dvojitými D-kroužky, zesílený podbradní řemínek Metal Security Plate, 1× folie Pinlock Max Vision v ceně, vysoká kvalita zpracování, hmotnost: 1380 +/- 50g, homologace: ECE 22.05 / DOT.
Cena na internetu 10 000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.