Enduro přilba LS2 MX436 PIONEER EVO Evolve - XXL

StavNové
VelikostXXL
DostupnostSkladem
Cena2 090 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Enduro přilba od značky LS2 MX436 PIONEER EVO Evolve ve velikosti – XXL (63/64). Je nová, nepoužitá, je ulomené táhlo sklápění sluneční clony (buď se to musí dělat přímo ručně nebo opravit) jinak výborný stav. Vybavená plexištítem, slunečním štítkem a navíc i integrovanou sluneční clonou, lze jí používat s plexištítem nebo MX brýlemi, skořepina kompatibilní s moderními chrániči krční páteře je vyrobena z inovativního patentovaného materiálu Kinetic Polymer Alloy (KPA), přepracované účinnější větrání a příjemný antialergický kompletně vyjímatelný a pratelný interiér, Emergency Release System s rychle vyjímatelnými lícnicemi, rychlé zapínání ocelovou rychlosponou.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.