Enduro přilba Nolan N70-2 X - M

StavNové
VelikostM
DostupnostSkladem
Cena3 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Enduro přilba od značky Nolan N70–2 X ve velikosti – M. Je nová a nepoužitá, celkově výborný stav. Novinka v nabídce italského výrobce – je to první on/off road helma s odnímatelnou čelistí v řadě crossover helem. Je určena pro nejnáročnější motorkáře, pro které nebude žádná trasa – ani ta nejobtížnější – překážkou. Model N70–2 X lze použít v osmi různých konfiguracích – odnímatelné hledí, hledí a čelist dávají téměř neomezené možnosti. Skořepina přilby je vyrobena ze vstřikovaného polykarbonátu LEXAN™ a je k dispozici ve dvou velikostech. Pokročilý systém ventilace AirBooster Technology v kombinaci s kvalitním materiálem použitým na výrobu vnitřní výstelky zajišťuje vysoký komfort používání v nejnáročnějších podmínkách. Model N70–2 X je vybaven sluneční clonou VPS, systémem proti zamlžování Pinlock FSB (mimo řadu Special – tato řada se dá dodatečně namontovat) a novou sponou Microlock2 s mikrometrickým nastavením. Přilba spolupracuje s komunikačními systémy N-Com a ESS (Emergency Stop Signal).
Vyrobeno z extrémně odolného vstřikovaného polykarbonátu LEXAN™, agresivní moderní tvar, dvojité schválení P/J – možnost jízdy s odstraněnou nebo nainstalovanou čelistí, nejnovější patentovaná spona Microlock2 s dvojitou páčkou a mikrometrickým nastavením, velmi odolná testována v nejtěžších podmínkách, certifikovaná skořepina, mechanismus otevírání čelistí zabraňuje náhodnému otevření, větrání pokročilý systém AirBooster, přívody vzduchu umístěné v čelistové části a v horní části, výdechy vzduchu umístěné v zadní části pod spoilerem, odnímatelný panel Clima Comfort, možnost sejmutí podšívky kolem krku a její dokonalé padnutí díky zabudovanému lemu, VPS sluneční clona s UV 400 ochranou, snadná a rychlá montáž / demontáž hledí, nastavitelná poloha hledí, helma pracuje s komunikačními systémy N-Com B901L R, B601 R, MCS III R, možnost instalace přídavného brzdového světla – systém ESS (Emergency Stop Signal).
Momentální cena na internetu 10 000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.