Enduro přilba Nolan X-lite x-551 - XL

StavPoužité
VelikostXL
DostupnostSkladem
Cena1 690 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Enduro přilba Nolan X-lite x-551 Adventure ve velikosti – XL. Je použitá, celkově dobrý stav. Moto helma s velmi odolnou konstrukcí, ochraňující celou hlavu včetně brady a očí. Je komfortní pro silniční, cestovní i enduro motocyklisty a díky všem technologickým vychytávkám ji ocení i ti nejnáročnější jezdci. VPS ochrana před sluncem dostupná i ve žlutém provedené, efektivní TVS Touring ventilační systém, široký kšilt, Unitherm2 Touring Performance výplň a přednastavení pro komunikátory N-Com X. Specifikace: kompozitní materiály skořepiny zajišťující nízkou hmotnost helmy, oboustranná úprava hledí proti poškrábání, vypouklé hledí, systém Pinlock, VPS ochrana před sluncem UV 400, přednastavení pro interkomy N-Com, propracovaný ventilační systém, přívod vzduchu v bradovém chrániči a přední přívod vzduchu, zadní a postranní vývody vzduchu, odnímatelný a výškově nastavitelný kšilt, uchycovací systém Microlock, Unitherm2 Touring Performance vnitřní odnímatelná výplň, atd. Původní cena před několika lety 12000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.