DOVOLENÁ 27. 5. - 4. 6. DOVOLENÁ

Cestovní boty Forma Adventure Low - 48/47

StavPoužité
Velikost48/47
Dostupnostpo 7.6.
Cena2 290 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Enduro kotníkové boty Forma model Adventure Low v udané velikosti – 48 vhodné i na nohu o číslo menší. Jsou málo použité a ve velmi dobrém stavu. Materiál kůže s matnou úpravou povrchu Polyuretanem, membrána Hipora®: voděodolná větruvzdorná prodyšná, komfortní textilní výstelka (100% Polyester), certifikát CE dle evropské normy EN 13634:2017, snadné zapínání pomocí dvou plně nastavitelných přezek, oboustranná integrovaná ochrana kotníků, výztuž na řadící páčku, podrážka odolávající olejům a mastnotám, reflexní prvky v zadní části pro vyšší bezpečnost, výška boty cca 20 cm. Původní cena 4500 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.