Cestovní boty FLM Waterproof - 41

StavZánovní
Velikost41
DostupnostSkladem
Cena1 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Enduro kotníkové boty FLM Waterproof v udané velikosti – 41 vhodné i na nohu o číslo menší. Jsou minimálně použité a ve velmi dobrém stavu. Materiál kůže s matnou úpravou povrchu Polyuretanem, membrána Hipora®: voděodolná větruvzdorná prodyšná, komfortní textilní výstelka (100% Polyester), certifikát CE dle evropské normy EN 13634:2017, snadné zapínání pomocí dvou plně nastavitelných přezek, oboustranná integrovaná ochrana kotníků, výztuž na řadící páčku, podrážka odolávající olejům a mastnotám, reflexní prvky v zadní části pro vyšší bezpečnost, výška boty cca 20 cm. Původní cena 4500 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.