!!! D O V O L E N Á 28.6. - 5.6.22 !!!

Enduro boty Forma ADV Tourer - 43

StavZánovní
Velikost43
DostupnostRezervace
Cena2 890 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Skoro nové boty na enduro značky Forma model ADV Tourer v udané velikosti – 43 vhodné i na nohu o číslo menší. Jsou pouze 3× odzkoušené za hezkého počasí a samozřejmě ve výborném stavu. Materiál plná lícová kůže v kombinaci se semišovou kůží, zesílení v oblasti holeně, výztuha pro řazení, integrované chrániče na vnější a vnitřní straně kotníku, vycpávky v oblasti špičky a paty pro vyšší komfort, ochrana proti vysokým teplotám od motoru, snadné a rychlé zapínání na dva suché zipy a plastovou GH přezku, reflexní prvky v zadní části boty, vodě odolná a zároveň prodyšná membrána DRYTEX, tourigová pryžová podrážka, CE certifikace. Původní cena 5000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.