Enduro boty Alpinestar Tech3 - 51/49

StavNové
Velikost51/49
DostupnostSkladem
Cena2 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Enduro boty Alpinestar model Tech3 v udané velikosti – 51 vhodné i na nohu o číslo až dvě menší. Jsou nové pouze doma 1× odzkoušené a samozřejmě ve výborném stavu. Materiál syntetická kůže a inkriminované plochy jsou provedené z odolného plastu, vrchní manžeta z mikrovlákna zabraňuje vniknutí nečistot dovnitř boty, patentovaný systém kotníkového kloubu přináší lepší flexibilitu a ochranu paty s achilovkou, teplu a oděru odolné gripy z pryže na vnitřní straně lýtka udržují polohu nohy v kontaktu s motocyklem, plastové chrániče holeně a kotníku, vyztužená pata špička a lýtko, zapínání pomocí rychloupínacích přezek, vložky z dvou komponentní pěny, možnost výměny kompletní podrážky nebo jejího středu, Certifikace CE EN 13634:2010. Původní cena 6700 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.