Přilba na motorku Shark ATV-Drak - M

StavNové
VelikostM
DostupnostSkladem
Cena1 890 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Přilba na motorku od značky Shark model ATV-Drak ve velikosti – M (57/58). Je nová a nepoužitá, samozřejmě výborný stav.

Materiál vícesměrná skleněná vlákna, interiér z přírodních vláken bambusu, vyjímatelné a pratelné polstrování z antibakteriální textílie s bambusovým vláknem, speciálně vyvinutý kšilt pro zajištění maximální ventilace i při nízké rychlosti, dvě velikosti skořepiny pro optimální přizpůsobení velikosti hlavy, boční panely s otvory pro lepší vnímání okolního hluku, ergonomicky tvarované 3D lícní výstelky, Easy-fit výstelka pro snadné použití dioptrických brýlí, odnímatelný kšilt, podbradní pásek s nastavitelnou mikropřezkou, hmotnost: 1125 g +/-50g.
Cena na internetu 3500 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.