Hydraulická ohýbačka trubek - 10 tun

StavNové
Cena4 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Přenosná hydraulická ohýbačka trubek se stojanem pro ohýbání železných trubek, nerezových trubek, trubek z barevných kovů apod. Skládá se z hydraulické pracovní jednotky/válce, ovládací hydraulické pumpy s pákou, držáku rolen dvou rolen, sady tvarových opěrek a třínožičkového stojanu. Vyznačuje se tuhou konstrukcí a velkou ohýbací silou 10 t. Charakterizuje ji i snadná a rychlá vyměnitelnost tvarových opěrek pro různé průměry trubek. Ohýbání trubek se provádí bez velké fyzické námahy. Kvalitní hydraulika a robustní konstrukční provedení zajišťují vysokou provozní spolehlivost a životnost bez nutnosti náročnější údržby.

Technické parametry:

  • maximální ohýbací síla (t) 10
  • maximální zdvih pístu (mm) 320
  • ohýbací matrice/průměry trubek 1/2"/3/4"/1"/11/4"/11/2"/2"/21/2"/3"
  • tloušťka stěny trubky (mm) 2,75–5,0
  • rozměry (mm) 49×24,5×14,5 cm / 19,2×9,6×5,7

Hmotnost 23 kg

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.