Kolenní ortézy Alpinestars BIONIC-7 - L/XL

StavPoužité
VelikostL/XL
DostupnostSkladem
Cena3 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Kolenní ortézy od značky Alpinestars model BIONIC-7 ve velikosti – L/XL. Jsou použité, u pravé byla prasklá rámová konstrukce, opraveno viz. foto, celkem dobrý stav, plně funkční. Lehká konstrukce je vyrobena ze směsi skelných vláken, poloha protektoru kloubu a čéšky je zajištěna pomocí inovativního integrovaného vodícího systému, který umožňuje vícesměrnou volnost pohybu, závěs napodobuje přirozený pohyb kolenního kloubu, široký rozsah omezení napínání nohy, připevnění na nohu nastavitelnými 4mi pásky na suchý zip, omezovače napnutí, nízká hmotnost, atd. Momentální cena na internetu 13 000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.