Kožená 1 - dílná kombinéza TTRace - 58

StavNové
Velikost58
DostupnostSkladem
Cena10 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Kvalitní kožená 1 – dílná závodní kombinéza dělaná na zakázku od českého výrobce značky TTRace v udané velikosti – 58. Ideální na větší postavu cca. 178–188 cm, váha 95–105 kg. Je nová a nepoužitá, samozřejmě 100 % stav nové kombinézy.

Materiál matná klokaní kůže 0,7 mm, certifikované chrániče nejvyšší úrovně (Level 2), individuální chránič páteře a hrudníku, vnější chrániče ramen a kolen, vyměnitelné slidery loktů a kolen, volitelný velký hrb s přípravou na camelbak (aquavak), perforace jednotlivých dílů, neoprenový límec a zakončení zápěstí, kevlarové streče Schoeller Keprotec® na rukávech, nohavicích a krku,
bezpečnostní švy, 3D podšívka, kapsa v podšívce, originální YKK zipy, vnitřní gripy na kolenou pro větší stabilitu při brždění, dvojité až trojité švy na nejzatíženějších místech atd.
Původní cena 35 000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.