Kožená 1 - dílná kombinéza Speed Racing – 52

StavZánovní
Velikost52
DostupnostPRODÁNO
Cena 4 990 Kč 

Popis

Kožená 1 – dílná kombinéza od značky Speed Racing ve velikosti – 52, ideální na štíhlou postavu na výšku cca. 175/183cm. Je málo použitá, velmi dobrý stav, samozřejmě nepadlá pouze zipy vzadu na nohavicích vadné. Materiál 1,2/1,4 mm silná hovězí kůže, dvojitá vrstva na hýždích, kvalitní zipy na rukávech a kotnících, kožené strečové panely v důležitých oblastech na trupu ramen a kolenou pro větší volnost pohybu, vnitřní certifikované chrániče, protektory kolenou, v ohebných částech pružný streč, mikroelastické panely v namáhaných místech, na zádech aerodynamický hrb, na kolenou slidery, vnitřní kapsa, atd.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.