DOVOLENÁ 27. 5. - 4. 6. DOVOLENÁ

Kovový pojízdný kufr s nářadím - 1200 dílů

StavNové
Velikost46 x 37 x 18 cm
DostupnostSkladem
Cena2 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Nový kovový kufr od značky Arebos včetně nářadí. Robustní kovové pouzdro zajišťuje bezpečné skladování, navíc je prachuodolný a voděodolný. Kromě nosné rukojeti má kufřík na nářadí také výsuvnou výškově nastavitelnou teleskopickou rukojeť a na spodní části kolečka pro snadnou manipulaci. Box obsahuje včetně nářadí a drobných součástek celkem 1005 dílů v nejvyšší kvalitě. Je vše snadno dostupné, přehledné a rychle připravené k použití. Všechny nástroje jsou vyrobeny z vysoce kvalitní chrom – vanadiové oceli. Kufr je vybaven zámkem a umožňuje ho kdykoli uzamknout a bezpečně uložit nářadí. Hrany jsou zaoblené a chrání tak před poraněním v rukou.
Kompletní sada zahrnuje veškeré běžné nářadí jako Gola sadu s ráčnovými klíči a velmi jemným 72 chodem, ploché klíče, kladiva, francouzký klíč, šroubováky, různé kleště včetně elektrikářských, nástavce, Imbus klíče, vodováhu, metr, atd. Kromě toho jsou zde zahrnuty praktické pomůcky jako jsou kabelové pásky, rukavice, lepicí pistole a elektrická páska. Rozměry: 46×37 X 18 cm.
Ideální jak pro domácí kutily tak i pro profesionální řemeslníky.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.