Kožená 2-dílná kombinéza Alpinestars GP PRO - 58

StavZánovní
Velikost58
DostupnostRezervace
Cena8 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Sportovní 2 – dílná kožená kombinéza od italské značky Alpinestars model GP PRO ve velikosti – 58. Je málo použitá, velmi dobrý stav. Materiál prémiová prvotřídní 1,3mm silná hovězí kůže, perforované kožené panely vpředu, vyjímatelné CE chrániče GP s tvarovanou skořepinou a zhuštěnou pěnovou výplní s dvojí hustotou, TPR ramenní výztuž, předzahnuté rukávy a nohavice pro větší pohodlí, sportovní kolení slidery, Aramidem vyztužené strečové panely s rozšířením na zadní straně rukávů a nohavic, elastické panely HRSF (Hyper-Resistant Stretch Fiber), ploché YKK zipy na zápěstí, pěnové hrudní chrániče, několikrát prošité hlavní stehy pro maximální odolnost proti roztrhnutí, pěnové chrániče hrudi, zad, kostrče a boků, atd.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.