Kožená kombinéza Alpinestars - 52

StavPoužité
Velikost52
DostupnostSkladem
Cena4 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Kožená 1 – dílná kombinéza od značky Alpinestars v udané velikosti – 52. Je použitá a v dobrém stavu. Materiál prémiová 1,3mm silná hovězí kůže, perforované kožené panely vpředu, vyjímatelné CE chrániče GP s tvarovanou skořepinou a zhuštěnou pěnovou výplní s dvojí hustotou, aerodynamicky hrb na zádech, TPR ramenní výztuž, předzahnuté rukávy a nohavice pro větší pohodlí, lehká vnitřní podšívka, Aramidem vyztužené strečové panely s rozšířením na zadní straně rukávů, ploché YKK zipy na zápěstí, pěnové hrudní chrániče, několikrát prošité hlavní stehy pro maximální odolnost proti roztrhnutí, atd.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.