Kožená bunda Rebelhorn Hunter PRO - XXL

StavPoužité
VelikostXXL
DostupnostPRODÁNO
Cena 2 490 Kč 

Popis

Kožená originální bunda v retro stylu od značky Rebelhorn model Hunter PRO Vintage ve velikosti – XXL vhodná i na postavu o číslo menší. Je málo použitá, ale ve velmi dobrém stavu. Materiál kozí kůže nejvyšší jakosti, pohodlná měkká kůže vhodná i pro každodenní použití, měkká podšívka, ventilační otvory, vyjímatelné chrániče loktů a ramen CE level 2, vyjímatelný CE chránič zad, šitá v souladu s CE normou PrEN 17092:2018, dvojité a trojité stehy pro efektivně vyšší odolnost, 2 vnější kapsy + 2 vnitřní kapsy, zip na koncích rukávů, se speciální úpravou Rub Off tzv. odřené, atd. Ideální na custom, café racer a chopper.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.