Kožená bunda Alpinestars GP Force Black - 46

StavNové
VelikostS (46)
DostupnostSkladem
Cena4 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Kožená motobunda od značky Alpinestars model GP Force Black v udané velikosti – S (46) vhodná i na postavu o číslo menší. Je nová a nepoužitá, samozřejmě výborný stav.

Materiál s hovězí kůže pro nepřekonatelnou odolnost proti oděru a roztržení, vybavena strategicky umístěnými větracími otvory a odnímatelnou tepelnou vložkou, chrániče Alpinestars Nucleon Flex Pro pro účinnou ochranu proti nárazu.HRSF Polyamidové strečové vložky pro optimální odolnost proti oděru při zachování větší volnosti pohybu, připraveno pro technologii Tech-Air® 5 Tech-Air® elektronický samostatný systém airbagů, strategicky umístěné vložky do akordeonového strečového panelu, panely z perforované kůže jsou strategicky umístěny tak, aby nabízely vynikající úroveň proudění chladicího vzduchu a pohodlí. Momentální cena na internetu 12 000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.