Kožená bunda Alpinestars GP PLUS R - 50

StavZánovní
Velikost50
DostupnostSkladem
Cena3 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Kožená bunda od značky Alpinestars model GP PLUS R ve velikosti – 50 ze silné hovězí kůže, včetně chráničů. Je málo použitá, samozřejmě velmi dobrý stav. Materiál prémiová 1,3mm silná hovězí kůže, perforované kožené panely vpředu, vyjímatelné CE chrániče GP s tvarovanou skořepinou a zhuštěnou pěnovou výplní s dvojí hustotou, TPR ramenní výztuž, předzahnuté rukávy a nohavice pro větší pohodlí na motocyklu, lehká vnitřní podšívka, Aramidem vyztužené strečové panely s rozšířením na zadní straně rukávů, ploché YKK zipy na zápěstí, pěnové hrudní chrániče, několikrát prošité hlavní stehy pro maximální odolnost proti roztrhnutí, atd.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.