Kožená dámská kombinéza Dainese - 42/40

StavZánovní
Velikost42/40
DostupnostSkladem
Cena6 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Kožená dvoudílná dámská kombinéza od značky Dainese model Delta Racing3 v italské velikosti – 48, naše cca. 42/40. Je použitá na místě spolujezdce, celkově velmi dobrý stav. Materiál hovězí kůže TUTU 1,2 – 1.4 mm, tkanina S1, vyměnitelné kovové (hliník) slidery ramen, pevné CE chrániče GP loktů/předloktí, reflexní prvky pro lepší viditelnost, Nanofeel® podšívka se stříbrnými ionty, panely z elastické kůže Miroelastic 2.0 kolem lopatek a nad lokty, pro volnější pohyb, elastická textílie S1 (vnitřní strana rukávů, přední a zadní strana bundy) pro volnější pohyb, pase bundy zip pro připnutí kalhot, prodloužená zadní strana v pase, dvě vnější kapsy, stahování v pase, chrániče certifikovány dle norny EN1621.1, strečové panely, na lýtkách zip, atd. Původní cena 19 000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.