!!! D O V O L E N Á 28.6. - 5.6.22 !!!

Dámská kožená kombinéza Firefox - 40/38

StavZánovní
Velikost40/38
DostupnostRezervace
Cena3 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Dvoudílná kožená kombinéza v dámském střihu značky Firefox v udané velikosti – 40 vhodná i na postavu o číslo menší. Je v zánovním stavu, maximálně cca. 10 použitá, celkově velmi dobrý stav. Materiál kůže 1,2 mm, dvojitá kůže na ramenou, loktech, kolenou a sedací části, vnitřní děrovaná podšívka (100% polyester), dlouhý a krátký zip pro sepnutí bundy a kalhot, vyjímatelné chrániče SUPER SHIELD na ramenou, loktech a kolenou, bezpečnostní švy podle normy ISO 4916, reflexní materiál na přední i zadní straně, stretch materiál na loktech a v rozkroku pro větší cestovní komfort, 3 vnitřní kapsy v bundě, suchý zip na pro možnost připnutí sliderů, atd.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.