Kožená 1 - dílná kombinéza Alpinestars GP Plus Camo - 52

StavPoužité
Velikost52
DostupnostPRODÁNO
Cena 9 990 Kč 

Popis

Kožená 1 – dílná kombinéza od značky Alpinestars model GP Plus Camo ve velikosti – 52. Je málo použitá a ve velmi dobrém stavu. Materiál prémiové hovězí kůže 1,3/1,4 mm, strategicky umístěné strečové panely pro lepší pohyb a pohodlí, zesílené elastické panely na rukávech rozkroku a hrudníku, ergonomický zadní hrb tvarovaný pro lepší proudění vzduchu a výkon při vysoké rychlosti, tvarované rukávy a nohavice pohodlný střih a snižuje únavu jezdce, perforované panely nabízejí vysoce účinný ventilační výkon, bezpečnostní zesílené švy – Aramidové vlákno, rozšířená grafika Camo pro charakteristický vzhled a unikátní provedení, hrudník s PE polstrování, certifikovaný chránič páteře Alpinestars Nucleon, vnitřní CE certifikované Alpinestars GP-R ochrany na ramena, lokty a kolena, chrániče jsou anatomicky tvarované a mají absorpci nárazu, štít (DFS) externí dvojí hustota TPU jezdce na ramena a kolena pro špičkovou odolnost proti otěru a nárazům, slidery PU sloučenina a tvarované pro optimální kontakt s asfaltem, certifikováno 89/686/EHS. Původní cena 29 000 Kč, nyní na internetu kolem 23 000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.