Kožená 1 - dílná kombinéza Spidi Lizard Wind - S

StavNové
VelikostS 38/36
DostupnostSkladem
Cena5 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Kožená 1 – dílná sportovní kombinéza od značky Spidi model Lizard Wind Pro v udané italské velikosti – 42, naše 38/36. Ideální na menší postavu cca. 157/165 Je kupovaná nová v srpnu 2022, venku nepoužitá, pouze doma odzkoušená, samozřejmě výborný 100% stav. Výběrová 1,2/1,3 mm tlustá italská hovězí kůže v kombinaci se strečovými panely z houževnaté Tenax Flex 6.6 nylonové tkaniny, kožené strečové panely v důležitých oblastech na trupu ramen a kolenou pro větší volnost pohybu, vnitřní certifikované chrániče kloubů a kyčlí, protektory kolenou, v ohebných částech pružný streč, mikroelastické panely v namáhaných místech, na zádech aerodynamický hrb, na kolenou suché zipy na slidery, atd. Původní cena 18 000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.