Kožená kombinéza Held - 52/50

StavPoužité
Velikost52/50
Cena4 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Kožená 2 – dílná kombinéza od značky Held model Stint ve velikosti – 52/50. Je málo použitá a ve velmi dobrém stavu.

Materiál 1,3 mm měkká hovězí kůže, podšívka 100% polyester, 3D Kevlar®, vnitřní perforovaná podšívka, vnitřní 3D polstrování (3-dimenzionální pěnový materiál), podpora větrání – větrací otvory, podpora větrání – perforace kůže, elastická kůže v oblasti ramen a loktů, panely v elastické textílii Kevlar® na vnitřní straně rukávů, elastické konce rukávů, dvě vnější a jedna vnitřní kapsa, zapínání bundy zipem, SAS-TEC® 3D CE chrániče ramen loktů/předloktí a kolen, speciální měkká vyjímatelná pěnová výplň zad TEMPERFOAM®, dvojité švy, kovový zip pro spojení s kalhotamí, zipy v úrovni lýtek, vnitřní voděodolná kapsa pro možnost uložení peněženky a dokladů, atd.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.